DiscMaster 2D2DB

Przeznaczona do wąskich i krótkich elementów.

Obejrzyj film instruktażowy 1
Obejrzyj film instruktażowy 2
Pokaż podobne

Powrót

DiscMaster 2D2DB

Ta maszyna jest predestynowana do krótkich lub wąskich giętych elementów mebli. Wszędzie tam, gdzie elementy są trudne do trzymania, ale konieczne jest szlifowanie ze wszystkich stron. DiscMaster 2D2DB znalazła z powodzeniem swoje zastosowanie u producentów np. krzeseł lub snycerzy.

Sześć rolek dociskowych zamontowanych w niewielkich odstępach utrzymają również ciężkie elementy. W tej wersji DiscMaster najczęściej nie jest konieczne stosowanie taśmy transportowej z Vakuum.

Cztery rzędy rotujących mimośrodowo dysków i następujący po nich walec, zapewniają długi czas szlifowania i obróbkę z każdego kierunku.

DiscMaster 2D2DBB – jeszcze bardziej wielostronna

Ta wersja DiscMaster 2D2DBB jest modelem z wielostronną możliwością zastosowania. Z dwoma niezależnymi Stacjami Dysków, dwoma spiralnymi walcami i niewielkimi odstępami rolek dociskowych, przeznaczona jest do bardzo różnorodnych zadań szlifierskich. Bez konieczności częstego przezbrajania maszyny można perfekcyjnie szlifować fronty meblowe o różnych głębokościach profilu, czy też krótkie lub wąskie elementy.